درب لولایی آسانسور - قیمت خرید درب آسانسور - قیمت درب لولایی آسانسور - درب اتوماتیک آسانسور

قیمت درب لولایی آسانسور

درب لولایی آسانسور ، قیمت درب لولایی آسانسور ، خرید درب لولایی آسانسور ، درب آسانسور ، درب اتوماتیک آسانسور

درب اسانسور در واقع دربی است که در هر طبقه ساختمان و در نقطه تماس کابین اسانسور با طبقه‌ها نصب می‌شود. این درب‌ها در زمان باز و بسته شدن اسانسور ورود و خروج مسافران را به کابین امکان‌پذیر می‌سازند.

درب لولایی اسانسور نقش مهمی در ایمنی و عملکرد صحیح اسانسور دارد. طراحی و ساخت این درب‌ها باید با استانداردها و مقررات مربوطه سازگار باشد و از لحاظ عملکرد و ایمنی بررسی و تست شوند.

معمولاً درب لولایی با طرح های مدرن طراحی می‌شود که می‌تواند از جنس شیشه یا فلز باشد. این درب‌ها هنگام باز و بسته شدن ، ورود و خروج مسافران را به کابین امکان‌پذیر می‌سازند.

در طراحی درب لولایی عواملی مانند ایمنی، قابلیت استفاده آسان، مقاومت در برابر حریق و جلوگیری از نفوذ صدا و گرد و غبار مدنظر قرار می‌گیرند.

همچنین، درب‌های لولایی باید با استانداردها و مقررات مربوطه سازگاری داشته باشند و باید مورد بازرسی و تست قرار گیرند.

 

 

آلبوم درب لولایی آسانسور
قیمت انواع درب آسانسور
توضیحات بیشتر

یکی از اجزای مهم اسانسور از نظر ایمنی و ظاهر بیرونی کابین اسانسور درب طبقه اسانسور می باشد که می تواند جلوه بهتری به ساختمان ببخشد. علاوه بر زیبایی نمای داخل ساختمان ، ایمنی جان مسافران نیز اهمیت دارد تا از خسارات جانی و مالی برای ساکنین ساختمان کاسته شود. یکی از مهم ترین بخش درب اسانسور ، کیفیت ساخت و دوام آن است که در مجموعه برزده تمامی درب های تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار اند تا شما مشتریان بدون نگرانی درب مورد نیاز تان را خریداری کنید.

هر یک از قطعات درب اسانسور در ایمنی جان مسافران و همچنین حرکت سریع کابین بین طبقات ، می تواند تاثیر گذار باشد که شامل قطعات جانبی درب لولایی یا درب اتومات می باشد. برای مثال اگر شما از درب لولایی طبقه اسانسور استفاده می کنید حتما باید از قفل و دیکتاتور باکیفیت برای تضمین ایمنی جان مسافرین استفاده نمایید تا در زمان نبودن کابین اسانسور ، درب طبقه باز نشود و تا بازگشت کابین اسانسور به طبقه مورد نظر بسته بماند.

از انواع درب اسانسور می توان به درب طبقه و کابین اشاره کرد که درب طبقه همانطور که از نامش مشخص است در طبقات نصب میشود و درب کابین هم در کابین اسانسور نصب می شود تا از جان مسافران داخل کابین محافظت نماید.

درب طبقه اسانسور را می توانید به دو صورت لولایی ( با دست باز و بسته میشوند ) و اتومات ( بدون دخالت دست باز و بسته میشود ) استفاده کرد که هر یک دارای انواع طرح های مختلف می باشند و در رنگ های سفید – سفید صدفی چکشی – سفید چرمی – نقره ای – مشکی چرمی – مسی مشکی چکشی – طلایی – کرم پایه – قهوه ای – قهوه ای سوخته – قهوه ای چکشی به تولید میرسد.

برای مشاهده بروز ترین طرح و رنگ ، می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده انواع درب اسانسور

از انواع تولید کنندگان درب لولایی و اتومات اسانسور می تواند به برند های زیر اشاره کرد که در مجموعه اسانسور برزده می توانید این برند ها را به آسانی تهیه نمایید.

درب اتوماتیک اسانسور یاران

درب اتوماتیک اسانسور صدرا

درب لولایی اسانسور بهران

درب اتوماتیک اسانسور بیتا

درب اتوماتیک اسانسور سعیدیان

درب اتوماتیک اسانسور حریری

درب لولایی اسانسور کیوان فراز

درب اتوماتیک اسانسور غدیری

درب اتوماتیک اسانسور پریسما

درب اتوماتیک اسانسور پارسیان

درب اتوماتیک اسانسور پارس

درب اتوماتیک اسانسور سلکوم

درب اتوماتیک اسانسور فوپا

درب اتوماتیک اسانسور افرند

درب اتوماتیک اسانسور الوند

درب اتوماتیک اسانسور آریان سیستم رو

درب اتوماتیک اسانسور عرشیا

درب اتوماتیک اسانسور روان کارسیماتیک

درب اتوماتیک اسانسور مریح

درب اتوماتیک اسانسور سیماتیک 2000

درب لولایی اسانسور برزده

این تولید کنندگان داخلی از تولید کنندگان هستند که با مجموعه بازرگانی اسانسور برزده همکاری نمود و شما مشتریان می‌توانید برای دریافت به روز ترین طرح های انواع درب اتوماتیک و یا درب لولایی اسانسور با استفاده از انواع طرح های به روز تولید شده در مجموعه برزده و همچنین سایر تولیدکنندگان دیگر در مجموعه برزده را می توانید با استفاده از نمونه طرح های درب لولایی و اتوماتیک اسانسور مشاهده نمایید.

امروزه تولید کنندگان داخلی به افراد مورد اطمینان در زمینه فروش انواع درب آسانسور کالاهای خود را با قیمت مناسب میفروشند که مجموعه بازرگانی برزده می‌تواند برای شما مشتریان هر یک از درب های تولیدکنندگان داخلی مختلف را برای شما با قیمت ارزان تر ارائه داده تا از خرید خود در مجموعه برزده رضایتمند باشید.

مشتریانی که بدنبال سادگی و یا قیمت مناسب تر قطعات هستند می توانند از درب ساده آسانسور استفاده نمایند. همچنین با استفاده از تنوع رنگ های مختلف در کارگاه تولیدی مجموعه برزده ، می توانید در کمترین زمان انواع رنگ درب لولایی را از ما دریافت نمایید.


قیمت خرید درب لولایی ساده آسانسور


قیمت خرید درب لولایی ساده آسانسور

اگر در ساختمان تان از بهترین طرح های استفاده کرده اید و بدنبال درب لولایی لاکچری می باشید می توانید از طرح اِسلیمی استفاده نمایید ، چرا که زیبایی ساختمان شما با طرح اِسلیمی کامل میشود و نمایی خارق العاده به ساختمان شما میبخشد. طرح اِسلیمی در رنگ های منتوع و دلخواه شما به تولید میرسد که می توانید جهت کسب اطلاع از قیمت روز این طرح با ما در ارتباط باشید.


قیمت خرید درب لولایی طرح اِسلیمی آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح اِسلیمی اسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح اِف می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح اِف در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح اِف اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح اِف آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح اِف آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح الماس می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح الماس در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح الماس اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح الماس آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح الماس آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح ایساتیس می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح ایساتیس در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح ایساتیس اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح ایساتیس آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح ایساتیس آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح آرامیس می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح آرامیس در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح آرامیس اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح آرامیس آسانسور         


قیمت خرید درب لولایی طرح آرامیس آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح آسا می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح آسا در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح آسا اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح آسا آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح آسا آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح آنی می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح آنی در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح آنی اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح آنی آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح آنی آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح بلز می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح بلز در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح بلز اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح بلز آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح بلز آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح پانیذ می باشد که نمای زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح پانیذ در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح پانیذ اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح پانیذ آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح پانیذ آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح پردیس می باشد که نمای زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح پردیس در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح پردیس اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح پردیس آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح پردیس آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح برقی می باشد که نمای زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح برقی در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح برقی اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح برقی آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح برقی اسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح خورشیدی می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح خورشیدی در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح خورشیدی اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح خورشیدی آسانسور     


قیمت خرید درب لولایی طرح خورشیدی آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح دونیزه می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح دونیزه در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح دونیزه اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح دونیزه آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح دونیزه اسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح دیپلمات می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح دیپلمات در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح دیپلمات اسانسور روی لینک کلیک کنید .


       


قیمت خرید درب لولایی طرح دیپلمات آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح زنبوری می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح زنبوری در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح زنبوری اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح زنبوری آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح زنبوری آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح زنجیری کلاسیک می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح زنجیری کلاسیک در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح زنجیری کلاسیک اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح زنجیری کلاسیک آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح زنجیری کلاسیک آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح زنجیری مدرن می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح زنجیری مدرن در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح زنجیری مدرن اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی زنجیری مدرن آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح زنجیری مدرن آسانسور

درب لولایی آسانسور در طرح ستاره

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح ستاره می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح ستاره در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح ستاره اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح ستاره آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح ستاره آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح شبکه ای می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح شبکه ای در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح شبکه ای اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح شبکه ای آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح شبکه ای آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب آسانسور در ساختمان ها طرح شکلاتی می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح شکلاتی در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح شکلاتی اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح شکلاتی آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح شکلاتی آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح شیپوری می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح شیپوری در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح شیپوری اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح شیپوری آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح شیپوری آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح شیشه ای ضربدری می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح شیشه ای ضربدری در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح شیشه ای ضربدری اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح شیشه ای ضربدری آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح شیشه ای ضربدری آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح شیشه ای کلاسیک می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح شیشه ای کلاسیک در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح شیشه ای کلاسیک اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح شیشه ای کلاسیک آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح شیشه ای کلاسیک آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح شیشه خورده می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح شیشه خورده در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح شیشه خورده اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح شیشه خورده آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح شیشه خورده آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح عقربه ای می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح عقربه ای در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح عقربه ای اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح عقربه ای آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح عقربه ای آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح کرکره ای می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح کرکره ای در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح کرکره ای اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح کرکره ای آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح کرکره ای آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح کلاسیک می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح کلاسیک در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح کلاسیک اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح کلاسیک آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح کلاسیک آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح گل می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح گل در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح گل اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح گل آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح گل آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح گل گندم می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح گل گندم در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح گل گندم اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح گل گندم آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح گل گندم آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح گل لاله می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح گل لاله در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح گل لاله اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح گل لاله آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح گل لاله آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح مدرن می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح مدرن در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح مدرن اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح مدرن آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح مدرن آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح مینیاتوری می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح مینیاتوری در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح مینیاتوری اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح مینیاتوری آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح مینیاتوری آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح ونوس می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح ونوس در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح ونوس اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح ونوس آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح ونوس آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح ویس می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح ویس در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح ویس اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح ویس آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح ویس آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح هانی می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح هانی در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح هانی اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح هانی آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح هانی آسانسور

یکی از طرح های مورد استفاده درب اسانسور در ساختمان ها طرح هخامنشی می باشد که نمای جذاب و زیبایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای درب ساده باشد. درب لولایی طرح هخامنشی در ابعاد 70 – 80 – 90 در مجموعه برزده به تولید میرسد که می توانید از همین سایت خرید کنید . جهت خرید درب لولایی طرح هخامنشی اسانسور روی لینک کلیک کنید .


قیمت خرید درب لولایی طرح هخامنشی آسانسور


قیمت خرید درب لولایی طرح هخامنشی آسانسور

سایر پست ها

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.