درب آسانسور

مطالب :

درب آسانسور

درب آسانسور یکی از قسمت های مهم و اساسی می باشد که در سیستم آسانسور مورد توجه و استفاده قرار می گیرند که از این رو شما مشتریان می توانید برای دریافت برزوترین قیمت خرید و فروش درب آسانسور در انواع طرح ها و انواع برندها به آسانی از مجموعه بازرگانی برزده می توانید تمامی نیاز های درب لولایی آسانسور و درب اتوماتیک آسانسور را با قیمت ارزان و مستقیم کارخانه از ما خریداری نمایید.

فروشندگان عمده می توانند برای کسب اطلاع از بروز ترین قیمت خرید و فروش عمده یا خرده با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند تا از قیمت های فروش مناسب و ارزان درب اسانسور در مجموعه بازرگانی برزده نیز بهره مند شوند.

برای تماشای بهتر تصاویر رو عکس مورد نظر یا فلش کناری کلیک کنید
طرح های درب اتوماتیک در پایین همین صفحه قرار دارد

اجزای درب آسانسور چیست  و چگونه است

درب اسانسور دارای عرض و ابعاد و همچنین قطعات جانبی می باشد که باید به درستی در محل خود توسط سرویس کار ماهر در این زمینه استفاده شود.

این قطعات درب طبقات و یا درب کابین می باشند که باید نصب گردد.
این قطعات به وسیله اتصال به آهنکشی به وسیله پیچ ومهره شدن و یا جوش محکم میشوند.
مدار ایمنی و ارتباطی آن ها از سیستم تابلو فرمان دستور میگیرد و هدایت میشود.

استفاده از نیروی متخصص و زبده در تهیه و نصب این قطعات باعث میگردد تا کارایی و استفاده بالا تر و بهتری را بتوانیم داشته باشیم.

برای تماشای فیلم کلیک کنید
پخش ویدیو

خرید درب آسانسور

خرید درب اسانسور باید با توجه به ابعاد چاهک مورد استفاده و یا نصب شود.
خرید درب های آسانسور با توجه به کیفیت های مختلفی که دارند متفاوت می باشد.
انواع برند هایی که در تولید آن در کشور ایران فعالیت می کنند را می توان در مدل زیر نام برد.
از انواع اقسام مدلهای نیز اطلاعاتی را برای شما خوانندگان عزیز در این مطلب همراه ما هستید.
اطلاعاتی را پیرامون دربهای آسانسور کردن می کنید ارائه کرد.

تولیدکنندگان درب آسانسور

ما بر آن هستیم تا اطلاعات جامعی را پیرامون درب اسانسور به شما ارائه کامل اصول لازم درب لولایی اسانسور دارای ابعاد گوناگونی می باشند.
با توجه به نیاز ساختمان شما در گونه های متفاوتی دسته بندی می گردد.
از این رو درب لولایی اسانسور با برند صدرا و یا درب لولایی اسانسور با برند کیوان و همینطور انواع دربهای آسانسور با برند های الوند و کیوان فراز و احمدیان و و برند های گوناگون در کشور درحال تولید می باشند و ما می توانیم انواع دربهای آسانسور را به شما مشتریان محترم بازرگانی برزده با قیمت خرید و فروش ارزان و با کیفیت بالا ارائه دهیم.

برند های گوناگونی که در سطح کشور پیرامون فروش انواع قطعات اسانسور فعالیت می‌کنند و درب اسانسور را تولید و به بازار عرضه می کنند اما این قطعات است که اهمیت ویژه ای را در سیستم اسانسور دارد.

مشخصات درب اتوماتیک آسانسور

درب اتوماتیک آسانسور در کیفیت ها و گونه های مختلفی تولید و در بازار عرضه می‌شود و  درب اتوماتیک آسانسور نیز دارای انواع مختلفی می باشد که دارای قیمتی بالاتر نسبت به درب های لولایی بوده اما سیستم به روز تر و باکیفیت تری را دارا می باشد.

شما اگر قصد خرید درب های اتوماتیک اسانسور را دارید باید از میان مدل های سانترال ، تلسکوپی و کشویی یکی را انتخاب کنید.
انتخاب درب اتوماتیک سانترال و یا درب اتوماتیک تلسکوپیباید با توجه به نیاز ساختمان شما خریداری شود ، نیاز ساختمان شما و ابعادی که چاله آسانسور و چاهک آسانسور شما برای نصب در نیاز دارد باید به دقت اندازه گیری شود و با توجه به ضوابط استاندارد و ابعادی که استاندارد ملزم به رعایت آنها می باشد درب اتوماتیک آسانسور و یا درب لولایی آسانسور را خریداری و نصب شود.

انواع درب اتوماتیک آسانسور

 1. درب اتوماتیک تلسکوپی
 2. درب اتوماتیک سانترال
 3. درب اتوماتیک اتوبوسی
 4. درب اتوماتیک کشویی

این مدل ها ، مدل هایی می باشند که درب اسانسور اتوماتیک دارند و در بازار موجود می باشند، قطعا ارائه برترین کیفیت و قیمت فروش باید باتوجه  به نیاز شما باشد.

درب اسانسور به دلیل اهمیتی که دارد اگر دچار نقصی شود سیستم اسانسور را مختل می کند.

از این رو شما مشتریان می توانید با استفاده از مشاوره رایگان در زمینه خرید درب اتوماتیک آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده و راحتی درب اتوماتیک آسانسور را با بهترین کیفیت از مجموعه ما دریافت نمایید و همچنین ما می‌توانیم برای شما با مناسب ترین قیمت فروش به سراسر کشور و نزدیکترین محل سکونت شما مشتریان بهترین کیفیت تولید شده‌ی مجموعه بازرگانی برزده را ارائه دهیم.

درب اتوماتیک کابین آسانسور عرشیا قیمت خرید فروش
درب اتوماتیک آسانسور

محل نصب درب آسانسور

 1. کابین
 2. طبقه

این قطعات در سیستم در محل های طبقه برای خروج بار یا افراد و بر روی کابین که در بین طبقات در حرکت می باشد نصب و اجرا می گردد اگر می خواهید این نوع از قطعات را برای آسانسور و بالابر تمام اتوماتیک خریداری کنید باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

همانطور که میدانید برای خرید درب آسانسور شما باید نسبت به نیاز خود از جمله طبقه آسانسور یا کابین آسانسور اقدام به خرید درب مد نظرتان در این زمینه انجام دهید.

لازم به ذکر است که برای تهیه درب آسانسور در نوع کابین و یا طبقه شما باید نسبت به راست بازشو و چپ بازشو خرید خود در مجموعه برزده با آگاهی بیشتری بپردازید تا پس از خرید خود دچار مشکل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چپ بازشو و راست باز شوی درب مدنظر خود برای طبقه آسانسور و یا کابین آسانسور با استفاده از راه‌های ارتباطی با مجموعه از مشاورین ماه برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چپ بازشو و راست بازشو درب آسانسور اطلاعات مهم در این زمینه را کسب نمایید تا خریدی مطمئن را در مجموعه برزده داشته باشید.

تولیدکنندگان داخلی درب لولایی و اتوماتیک آسانسور

 1. یاران
 2. صدرا
 3. بهران
 4. بیتا
 5. سعیدیان
 6. حریری
 7. کیوان فراز
 8. غدیری
 9. پریسما
 10. پارسیان
 11. پارس
 12. سلکوم
 13. فوپا
 14. افرند
 15. الوند
 16. آریان سیستم رو
 17. عرشیا
 18. روان کارسیماتیک
 19. مریح
 20. سیماتیک 2000
 21. بازرگانی آسانسور برزده

این تولید کنندگان داخلی از تولید کنندگان هستند که با مجموعه بازرگانی آسانسور برزده همکاری نمود و شما مشتریان می‌توانید برای دریافت به روز ترین طرح های انواع درب اتوماتیک و یا درب لولایی آسانسور با استفاده از انواع طرح های به روز تولید شده در مجموعه برزده و همچنین سایر تولیدکنندگان دیگر در مجموعه برزده را می توانید با استفاده از نمونه طرح های درب لولایی و اتوماتیک آسانسور مشاهده نمایید.

امروزه تولید کنندگان داخلی به افراد مورد اطمینان در زمینه فروش انواع درب آسانسور کالاهای خود را با قیمت مناسب میفروشند که مجموعه بازرگانی برزده می‌تواند برای شما مشتریان هر یک از درب های تولیدکنندگان داخلی مختلف را برای شما با قیمت ارزان تر ارائه داده تا از خرید خود در مجموعه برزده رضایتمند باشید.

مشاوره خرید درب آسانسور

اینکه ما در این مطلب انواع اطلاعاتی را پیرامون درب اسانسور بیان میکنیم.
قیمت فروش مختلفی را از پیرامون درب های آسانسور بیان می کنیم.

برای ما مهم است که مشتریان ما بتوانند با اطلاعات و دقت بالاتری اقدام به خرید و نصب مورد نیاز خود کنند.

طرز صحیح نصب و استفاده از این قطعات باید با توجه به منظومه استانداردهای لازم انجام شود.

کسانی که قصد نصب این ملزومات را دارند باید به تمام موارد استانداردی و غیره آن توجه کنند.

استاندارد در سیستم آسانسور به جهت اهمیت بالای قطعات و اهمیت استفاده از قطعات با کیفیت مهم است.

مجموعه استاندارد کشور برای سیستم ها و قطعات آسانسوری موارد بسیاری را در نظر گرفتند.

 که باید مورد توجه قرار گیرد و ما در تولیداتی که آنها را به فروش میرسانیم، این نکته را مورد توجه قرار داده ایم.

ارائه برترین قیمت فروش درب اسانسور

برترین قیمت فروش برای خرید انواع قطعات آسانسور را شما میتوانید از طریق ما کسب کنید.

قیمت هایی که ما ارایه میکنیم به صورت عمده و بسیار مناسب هستند.
مشتریان بسیاری در کشور از طریق مجموعه بازرگانی آسانسور برزده صفر تا صد قطعات را دریافت می کنند.

پخش و توزیع در سراسر کشور از طریق مجموعه ما انجام می‌شود.

 مجموعه ما با توجه به اینکه قیمت فروش مناسب را برای مشتریان ارائه کرده است ، نمایندگی های فراوانی را نیز در سراسر کشور ارائه کرده تا مشتریان بتوانند از طریق آنها خرید خود را انجام دهند از این رو شما نیز اگر قصد دریافت نمایندگی مجموعه ما دارید با مشاوران فروش ما در بخش پشتیبانی می توانید ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

همین‌طور ما در بخش پشتیبانی آماده هستیم تا قیمت فروش روز انواع قطعات آسانسور و کابین و سایر تجهیزات و ملزومات ای که در سیستم های آسانسور استفاده قرار می گیرند با مناسبترین کیفیت ها برای شما ارائه کنیم.

 انواع درب های لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

در مجموعه بازرگانی برزده شما می توانید انواع طرح ها و رنگ های تولید شده در این مجموعه را به راحتی دیدن فرمایید و پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در مجموعه به راحتی به خرید طرح مد نظرتان بپردازید.

همچنین اگر طرح سفارشی و یا جدیدی برای ساخت و تولید دارید می توانید با استفاده از کارشناسان مجموعه به ارسال سفارش و طرح مد نظرتان در مجموعه برزده پرداخته و همواره از قیمت تولید درب طرح دار و یا ساده سفارشی خود در مجموعه برزده مطلع شوید.

از انواع طرح های درب لولایی آسانسور می توان به نمونه های زیر اشاره کرد که شامل

استیل نقره ای

استیل طلایی

ام دی اف استیل

شیشه ای

طرح چوب – ‏ ام دی اف

درب لولایی آسانسور در طرح استیل در مجموعه بازرگانی برزده

طرح های به روز تولید شده در مجموعه بازرگانی برزده همواره با مناسب ترین کیفیت و همچنین بهترین طرح ها برای مشتریان در سراسر کشور تولید شده تا رضایتمندی شان نسبت به خرید طرح مدنظر شان را داشته باشند.

از این رو شما مشتریان میتوانید برای خرید درب اسانسور در طرح استیل با مدل های استیل طرح دار و یا استیل خش دار و همچنین استیل براق و یا استیل گالوانیزه به طرح های تولید شده و متنوع مجموعه برزده را پرداختی و سفارش دهید.

همچنین برای دیدن جدیدترین طرح ها میتوانید به فروشگاه مجموعه برزده مراجعه فرمایید تا از جدیدترین طرحهای مجموعه دیدن کنید.  

درب لولایی آسانسور ، قیمت درب لولایی ، خرید درب لولایی ، قیمت درب اتوماتیک آسانسور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 درب لولایی آسانسور در طرح استیل طلایی در مجموعه بازرگانی برزده

در مجموعه بازرگانی برزده تولید کنندگان درب اسانسور می‌توانند طرح‌های خود را با استیل طلایی و همچنین طرح های مختلف استیل طلایی به شما مشتریان ارائه داده تا در انتخاب طرح استیل طلایی درب اسانسور دچار  طرح دیدن شوید ما در انتخاب خود مصمم باشید.

ما می کشیم تا برای شما مشتریان هر یک از طرح های درب لولایی اسانسور را که با استیل طلایی به تولید رسیده اند با قیمت فروش مناسب به شما مشتریان ارائه داده شوند تا شما مشتریان در سراسر کشور خرید عرضان با بهترین کیفیت را داشته باشید.

از جدیدترین طرح های تولید شده درب طبقه آسانسور و درب کابین آسانسور می توان به طرح های سال 99 اشاره کرد کی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات درب اسانسور و دیدن به روز ترین طرح ها به فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده مراجعه فرمایید.

 

 

درب لولایی آسانسور در طرح ام دی اف استیل و طرح دار چوبی در مجموعه بازرگانی برزده

مجموعه بازرگانی برزده همواره می‌تواند جدیدترین طرح های تولید شده چوبی و ام دی اف استیل درب اسانسور را برای شما مشتریان با مناسب ترین قیمت فروش و بهترین کیفیت و همچنین مواد اولیه درجه یک تولید شده به شما مشتریان ارائه داده تا از خرید تان رضایتمند باشید.

همچنین برای دیدن جدیدترین طرح های تولید شده در مجموعه بازرگانی برزده در طرح ام دی اف استیل و یا چوبی می توانید با استفاده از نمونه طرح های مجموعه انتخاب بهتری را در زمینه خرید درب آسانسور داشته باشید،  که از این رو با مراجعه به فروشگاه مجموعه برزده می توانید به راحتی طرح درب مد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

 درب لولایی آسانسور در طرح شیشه ای و استیل شیشه ای در مجموعه بازرگانی برزده

یکی دیگر از طرح های تولید شده درب لولایی آسانسور را می توان طرح شیشه ای درب آسانسور دانست که می تواند در بسیاری از ساختمان ها نمای بسیار زیبایی را ارائه دهد.

همچنین در بیشتر موارد در بهای لولایی آسانسور در طرح شیشه ای مناسب برای کابین های آسانسور در طرح شیشه ای می باشند تا زیبایی بیشتری را به ساختمان و نمای ساختمانی شما ارائه دهند.

شما مشتریان می توانید برای دیدن جدیدترین طرح های درب لولایی آسانسور در طرح شیشه ای برای طبقه آسانسور و یا کابین آسانسور با استفاده از فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده  طرح درب مد نظر خود را جویا شوید و از جدیدترین قیمت فروش ارائه داده شده نیز مطلع شوید.

همچنین شما مشتریان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از کیفیت و استاندارد درب اسانسور شیشه ای مد نظرتان با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و همچنین از مشخصات فنی درب اسانسور شیشه ای نیز مطلع شوید.

 

 انواع طرح های درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

مجموعه بازرگانی برزده  مفتخر است تا جدیدترین طرح های تولید شده انواع تولید کنند گان داخلی را با استفاده از بهترین کیفیت های تولید شده و مواد اولیه به مشتریان خود با مناسب ترین قیمت فروش ارائه داده تا همواره مشتریان مجموعه برزده از خرید خود از سراسر کشور رضایتمند و راضی باشند.

از این رو می توان به نمونه ای از طرح های درب لولایی اسانسور طرح دار اشاره کرد که شامل

طرح ورساچه درب لولایی آسانسور

طرح هخامنشی درب لولایی آسانسور

طرح یاهورر  درب لولایی آسانسور

طرح زنبوری درب لولایی آسانسور

طرح لوزی درب لولایی آسانسور

طرح درب موجی یا موج دار درب لولایی آسانسور

طرح گلدار درب لولایی آسانسور

طرح شیشه مربع درب لولایی آسانسور

طرح شیشه دایره ای درب لولایی آسانسور

طرح شیشه لوزی درب لولایی آسانسور

 قیمت خرید طرح ورساچه  درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

مجموعه بازرگانی برزده می تواند برای تمامی مشتریان خود از سراسر کشور بهترین کیفیت تولید شده خود را ارائه داده تا مشتریان رضایت مندی بیشتری در زمینه انتخاب طرح درب اسانسور خود داشته باشند.

از این رو شما مشتریان می توانید به آسانی طرح ورساچه درب لولایی آسانسور را برای طبقه و یا کابین اسانسور تان نسبت به ابعاد و اندازه های مد نظرتان با استفاده از کارشناسان به مجموعه دریافت نمایید و از جدیدترین لیست قیمت خرید و فروش مطلع شوید.

همچنین می توانید برای انتخاب طرح ورساچه مد نظر خود به فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده مراجعه فرمایید.

 

درب لولایی آسانسور ، قیمت درب لولایی ، خرید درب لولایی ، قیمت درب اتوماتیک آسانسور درب لولایی آسانسور ، قیمت درب لولایی ، خرید درب لولایی ، قیمت درب اتوماتیک آسانسوردرب لولایی آسانسور ، قیمت درب لولایی ، خرید درب لولایی ، قیمت درب اتوماتیک آسانسور درب لولایی آسانسور ، قیمت درب لولایی ، خرید درب لولایی ، قیمت درب اتوماتیک آسانسور

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت خرید طرح  هخامنشی درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

مشتریان که از خرید درب اسانسور در طرح هخامنشی را دارند می‌توانند با استفاده از رنگ و نوع کیفیت کالای مورد نظر شان درب لولایی اسانسور را طبقه و یا کابین اسانسور در رنگ مناسب با نمای ساختمانی خود از مجموعه بازرگانی برزده سفارش داده تا برای آنان به سراسر کشور و با مناسب ترین قیمت فروش ارسال شود.

همچنین شما میتوانید برای دریافت سایر طرح های تولید شده در مجموعه‌ بازرگانی برزده از فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده  دیدن فرمایید تا انتخاب بهتری را در خرید خود داشته باشید.

 قیمت خرید طرح یاهور درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

یکی دیگر از طرح های مورد علاقه برخی از مشتریان مجموعه بازرگانی برزده که خریدار درب لولایی آسانسور میباشند را می توان به طرح یاهور اشاره کرد که می‌تواند مناسب برای طبقه آسانسور باشد از این رو میتوانید برای دریافت هر یک از رنگها و کیفیت های تولید شده درب اسانسور یاهور به فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده مراجعه فرمایید.

لیست درب لولایی آسانسورقیمت درب لولایی آسانسور    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 قیمت خرید طرح زنبوری درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

یکی دیگر از طرح هایی که می توانید شما مشتریان برای کابین آسانسور

و یا طبقه ساختمانی خود استفاده نمایید میتوان به درب لولایی اسانسور در طرح زنبوری اشاره کرد که دارای رنگ های مختلف و همچنین زیبایی منحصر به فردی برای ساختمان می باشد.

برای خرید درب لولایی اسانسور در طرح زنبوری شما می توانید با استفاده از به روز ترین لیست قیمت ارائه داده شده در مجموعه بازرگانی برزده هر یک از رنگ ها و طرح های درب طبقه اسانسور و کابین اسانسور حد نظرتان را در مناسب ترین قیمت فروش از مجموعه های ما دریافت نمایید.

قیمت درب اتوماتیک آسانسورقیمت درب طرح دار لولایی آسانسور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 قیمت خرید طرح لوزی درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

یکی از طرح های ساده و متناسب با انواع ساختمان ها و طراحی داخلی ساختمان ها را می توان به طرح لوزی  درب لولایی اسانسور اشاره کرد که می تواند مناسب برای تمامی ساختمان ها با رنگ های مختلف باشد.

از این رو اگر شما می‌خواهید درب لولایی طبقه یا کابین آسانسور را طرحی ساده و زیبا خریداری نمایید می توانید از طرح لوزی درب لولایی اسانسور برای ساختمان خود در مجموعه بازرگانی برزده خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح لوزی درب لولایی اسانسور می‌توانید به فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

 قیمت خرید طرح موج داره درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

یک طرح نسبتاً ساده درب لولایی اسانسور را می توان طرح موج دار اشاره کرد که دارای رنگ های مختلف و حاشیه زیبایی ورساچه می‌باشد که می‌تواند به محیط داخلی ساختمان شما و کابین اسانسور شما زیبایی بخشد.

برای مشاهده طرح های مختلف و یا جدید درب لولایی آسانسور می توانید با استفاده از مراجعه به بخش فروشگاه مجموعه بازرگانی برزده  طرح های جدید و رنگ های متنوع را دیدن فرمایید و به انتخاب و سفارش هر یک از طرح های مد نظرتان در مجموعه برزده بپردازید.

 قیمت خرید طرح گلدار درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

یکی دیگر از طرح های درب و ریل های که می توانید با قیمت فروش مناسب در مجموعه بازرگانی برزده برای کابین‌های آسانسور تهیه نمایید می‌توان  به طرح گلدار درب لولایی اسانسور اشاره کرد که دارای طرح مختلف می باشد.

جدیدترین طرح های درب لولایی اسانسور با رنگ‌های متنوع را می‌توانید با استفاده از کارشناسان مجموعه به راحتی دریافت نمایید و اقدام به خرید آن از سراسر کشور نیز داشته باشید.

خرید درب لولایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 قیمت خرید طرح شیشه ای درب لولایی آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده

درب لولایی آسانسور در طرح شیشه ای دارای انواع مختلف و شکل های متنوع شیشه ای می باشد که می توان به نمونه هایی از جمله طرح شیشه مربعی درب لولایی آسانسور ،  طرح شیشه ای لوزی درب لولایی آسانسور ،  طرح شیشه دایره ای درب لولایی اسانسور و طرح تمام شیشه درب لولایی آسانسور اشاره کرد که هر یک دارای انواع طرح ها و شکل های متنوع در مجموعه بازرگانی و برزده می باشند که میتوانید در بخش فروشگاه مجموعه  از آن دیدن فرمایید.

 انواع طرح های درب اتوماتیک آسانسور در مجموعه بازرگانی آسانسور برزده

بازرگانی برزده یکی از تولید کنندگان و فروشندگان درب اتوماتیک اسانسور می باشد که می تواند در طرح های استیل نقره ای، طرح استیل طلایی، طرح شیشه ای، طرح استیل براق و یا ام دی اف استیل برای شما به تولید برساند.

 قیمت درب تمام اتوماتیک آسانسور در طرح استیل در مجموعه بازرگانی برزده

مشتریانی که قصد خرید درب اتوماتیک اسانسور را دارند می توانند با استفاده از طرح های متنوع استیل نقره ای و استیل طرح دار نقره ای اقدام به خرید هر یک از علاقمندی های خود از طرح های درب اتوماتیک اسانسور را خریداری نمایید.

طرح خش دار و براق استیل نقره ای درب اتوماتیک اسانسور می تواند مناسب برای انواع کابین های اسانسور در طرح های استیل گالوانیزه و و استیل طلایی باشد که با قیمت ارزان تر برای مشتریان به فروش می رسد.

 قیمت درب تمام اتوماتیک آسانسور در طرح استیل طلایی در مجموعه بازرگانی برزده

مجموعه بازرگانی برزده میتواند برای شما مشتریان درب اتوماتیک را در طرح طلایی و یا استیل طلایی در ابعاد و عرضهای مختلف به تولید برساند تا شما مشتریان به راحتی از انواع خرید درب تمام اتوماتیک برای طبقه و کابین اسانسور پرداخته و انتخاب متنوعی را داشته باشند.

درب های تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک اسانسور در طرح استیل طلایی می تواند مناسب برای کابین های اسانسور در طرح استیل طلایی و یا شیشه ای باشد که می تواند زیبایی و جلوه بهتری را به نمای داخلی ساختمان شما ببخشد.

کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و طرح های تولید شده طرح استیل طلایی می توانید به فروشگاه مجموعه برزده مراجعه نمایید.

 قیمت درب تمام اتوماتیک آسانسور در طرح شیشه ای در مجموعه بازرگانی برزده

اگر شما مشتریان به دنبال طرح شیشه داره درب تمام اتوماتیک اسانسور می باشید می توانید  در مجموعه بازرگانی برزده طرح شیشه ای درب اتوماتیک اسانسور را در انواع طرح های تولید شده در مجموعه برزده انتخاب نمایید و یا از به روزترین لیست قیمت فروش ارائه داده شده در مجموعه برزده نیز مطلع شوید.

همچنین می توانید طرح مد نظر خود را در مجموعه برزده به راحتی سفارش داده تا کارشناسان ما برای شما به راحتی طرح سفارشی شما را  نزدیکترین محل شما نیز ارسال نمایند.

 مشخصات فنی درب لولایی آسانسور در ابعاد مختلف

همانطور که می دانید درب لولایی اسانسور در ابعاد و اندازه های متنوع برای مشتریان به تولید می‌رسد که هر یک دارای مشخصات و شاخص های مهم در انتخاب و خرید آن می باشد که مشتریان باید در هنگام خرید به آن توجه نمایند تا دچار مشکل در نصب و راه اندازی آن نشوند.

بخشی از مشخصات کلی درب لولایی اسانسور می توان به عرض آن که شامل  عرض 70، عرض 80، عرض 90، عرض 100، عرض 110 و 120 می باشد اشاره کرد که هر یک دارای مشخصات مختلف به کیفیت های مختلف می باشند.

  مشخصات فنی و قیمت درب لولایی آسانسور در عرض 70

درب لولایی اسانسور در عرض 70 دارای مشخصات زیر می باشد که شما مشتری آن باید در هنگام خرید به آنها توجه فرمایید.

از مشخصات فنی درب لولایی آسانسور در عرض 70 می توان به عرض 70 سانتی متری آن و ارتفاع 200 سانتی متری آن با کیفیت ورقه مختلف سبک، نیمه سنگین، سنگین اشاره کرد که می‌تواند مناسب برای انواع کابین های اسانسور و یا طبقه اسانسور باشد.

یکی دیگر از شاخص‌های مهم عرض 70 آن است که باید از ورقه های دو لایه و مقاوم استفاده شود تا استحکام بیشتری را در مدت زمان کارکرد خود داشته باشد.

همچنین اگر در زمینه مشخصات فنی درب لولایی اسانسور در عرضه 70 سوال و یا نظری دارید می توانید با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید تا شما را از انواع مشخصه ها درب لولایی اسانسور آگاه سازند.

 مشخصات فنی و قیمت درب لولایی آسانسور در عرض 80

درب لولایی آسانسور در عرض 80 در مشخصات زیر در مجموعه بازرگانی برزده به تولید نیز تولید می‌رسد که می‌توانید برای کابین‌های اسانسور و یا طبقه ساختمان تان خریداری نمایید.

درب اسانسور در عرض 80 با عرض 80 سانتی متری و ارتفاع 200 سانتی متری برای شما مشتریان به تولید می‌رسد که با ضخامت ورقه یک میلیمتری الی ۲ میلیمتری می‌تواند کیفیتی متفاوت را برای شما به ارمغان آورد.

از این رو شما مشتریان می توانید برای کابینهای آسانسور تان درب اسانسور را با رنگ مناسب با کابینآن تهیه نمایید.

همچنین درب های لولایی اسانسور در کیفیت های سبک و نیمه سنگین و همچنین سنگین به تولید می رسند که هر یک دارای کیفیت های متفاوت در ساخت و تولید می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می توانید با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار کند.

 مشخصات فنی و قیمت درب لولایی آسانسور در عرض 90

که به دنبال خرید درب لولایی اسانسور در عرض 90 می باشید می توانید با استفاده از مشخصات فنی درب لولایی اسانسور خرید بهتری را در انتخاب ابعاد و عرض مدنظرتان برای کابین اسانسور و یا طبقه داشته باشید که از این رو می‌توان به مشخصات زیر اشاره کرد.

درب لولایی اسانسور در عرض 90 دارای عرض 90 سانتیمتری می باشد که می تواند با ارتفاع 200 سانتی متری می باشد که می توانید برای کابین اسانسور و طبقه های ساختمانی تان  خریداری نمایید.

درب همچنین درب لولایی اسانسور دارای ضخامت ورقه یک میلیمتری تا ۲ میلیمتر می باشد که می تواند مقاوم در برابر آسیب های احتمالی به درب اسانسور باشد.

درب های لولایی اسانسور با کیفیت های مختلف سبک ، نیمه سنگین و سنگین به تولید می رسند که هر یک دارای کیفیت و استاندارد مخصوص به خود می باشند که از این رو شما مشتریان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و کیفیت درب اسانسور با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

 مشخصات فنی و قیمت درب لولایی آسانسور در عرض 100

مشتریانی که به دنبال ابعاد و عرض بزرگ و متناسب با کابین اسانسور می باشند می توانند از ابعاد 100  درب لولایی اسانسور استفاده نمایند تا ابعاد و عرض کابین اسانسور به درستی قرار گیرد.

از مشخصات فنی درب لولایی اسانسور در عرض 100 آن است که در عرض 100 سانتی متری و با ارتفاع 200 سانتی متر و با ورقه ۱ میلی متری و ۲ میلیمتری به تولید می‌رسد.

درب لولایی اسانسور در دارای کیفیت های مختلف می باشد که از جمله کیفیت سبک و نیمه سنگین و سنگین است که هر یک دارای استحکام و مقاومت در برابر آسیب های مداوم می باشند.

از این رو شما مشتریان نسبت به میزان خرید و نیاز خود برای ساختمان می‌توانید کیفیت و کارایی درب لولایی اسانسور را در مجموعه بازرگانی برزده به راحتی تهیه نمایید.

 مشخصات فنی و قیمت درب لولایی آسانسور عرض 110

یکی دیگر از ابعاد می‌توانید برای کابین اسانسور و طبقه اسانسور تهیه نمایید عرض 110 می باشد که می تواند مناسب برای پارکینگ ساختمان ها و یا بیمارستان ها و همچنین مکان هایی که از عرض بزرگتر درب اسانسور استفاده می نمایند مورد استفاده قرار گرفت.

ابعاد و عرض درب لولایی اسانسور در عرض 110 دارای عرض 110 سانتی متر می‌باشد و ارتفاع 200 سانتی متری که میتواند مناسب برای انواع طبقات ساختمانی و یا کابین اسانسور باشد.

کیفیت تولید شده  در مجموعه بازرگانی برزده دارای کیفیت‌های سبک، نیمه سنگین و سنگین می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه شان مشتریان می توانید با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید تا با آگاهی بیشتری را در زمینه کیفیت و  ورقه های استفاده شده در درب اسانسور را به شما مطلع سازند.

 مشخصات فنی درب لولایی آسانسور در عرض 120

درب لولایی اسانسور در عرض 120 دارای عرض 120 سانتی متری و ارتفاع 200 سانتی متر می باشد که در طرح های متنوع در مجموعه بازرگانی برزده قابل ارائه است.

شما مشتریان می توانید به راحتی کیفیت های مختلف درب مد نظرتان را در کیفیت سبک ، نیمه سنگین و سنگین خریداری نمایید.

همچنین در بهای تولید شده در مجموعه بازرگانی برزده دارای ورقه ۲ الی ۳ میلیمتر می باشند که از کیفیت و دوام بالا در برابر آسیب و خطرات احتمالی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید درب اسانسور می توانید با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید.

 مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در ابعاد مختلف

درب های اتوماتیک اسانسور در ابعاد مختلف و متناسب با انواع نیازهای مشتریان به تولید می‌رسند که از جمله آنها می‌توان به عرض 70 ، عرض 80 ، عرض 90، عرض 110 و عرض 120 اشاره کرد که می‌توان برای انواع ساختمان ها در ابعاد مختلف استفاده نمود.

 مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در ابعاد و عرض 70

شما مشتریان محترم در مجموعه بازرگانی برزده می توانید درب اتوماتیک اسانسور را  در عرض 70   طرح های مختلف تولید شده در مجموعه بازرگانی برزده انتخاب نمایید و از سراسر کشور برای ساختمان خود سفارش دهید.

از مشخصات فنی و مهم درب اتوماتیک اسانسور در عرض 70 آن است که در عرض 70 سانتی متری و با ارتفاع 200 سانتی متری و با تعداد دو لته  برای شما مشتریان به تولید می‌رسد.

عمق درب اتوماتیک در عرض 70 سانتی متر حدود 13 سانتی متر می باشد که می توانید با کیفیت های متناسب با نیازتان در مجموعه برزده خریداری نمایید.

 مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در عرض 80

درب اتوماتیک آسانسور در عرض 80 می تواند مناسب برای افرادی باشد که ورودی درب اسانسور شان در عرض 80 سانتیمتر می باشد و می خواهند از درب های تمام اتوماتیک آسانسور برای زیبایی بهتر در ساختمان استفاده نمایند.

از این رو یکی از مشخصه‌های اصلی درب اتوماتیک در عرض 80 سانتی متر عمق 13 سانتی متری آن باشد که فاصله بین کابین تا پاگرد ساختمانی ایجاد کرده و باعث کاهش فضای گردش می شود.

درب های اتوماتیک اسانسور در ارتفاع 200 سانتیمتر  به تولید می رسند که می توانید در عمق 13 سانتی متری در مجموعه بازرگانی برزده تهیه نمایید.

 مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در عرض 90

درب های اتوماتیک اسانسور در عرض 90 را می توانید با استفاده از تعداد لته ۲ و ۳ برای کابین اسانسور تان تهیه نمایید که با طرح های متنوع در مجموعه بازرگانی برزده موجود می باشد.

از مشخصات فنی درب اتوماتیک اسانسور آن است که در عرض 90 سانتی متری و با ارتفاع 200 سانتی متری و همچنین عمق 13 سانتی متری به تولید می رسند و شما مشتریان می توانید برای کابین اسانسور تان خریداری نمایید.

 مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در عرض 100

یکی از مشخصات فنی درب آسانسور در عرض 100  آن است که با عرض 100 سانتی متری و ارتفاع 200 سانتی متری و با عمق 13 سانتی متری برای شما مشتریان به تولید می‌رسد.

تعداد لته درب اتوماتیک اسانسور در عرض 100 سانتی متری دارای ۲ و ۳ می باشد که می توانید متناسب با نیازتان از مجموعه برزده خریداری نمایید.

  مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در عرض 110

مشتریانی که می‌خواهند از مشخصات فنی در اتوماتیک در عرض 110 مطلع شوند می توانند با استفاده از مشخصات ارائه داده شده خرید بهتری را در مجموعه برزده داشته باشند.

درب اتوماتیک در عرض 110 سانتی متری با ارتفاع 200 سانتی متری با عمق 13 سانتی متری به تولید می رسند که در وزن ۸۴ کیلوگرم می توانید آن را در مجموعه برزده تهیه نمایند.

همچنین انواع طرح ها و رنگ های مد نظرتان را می توانید توسط کارشناسان ما انتخاب و سفارش نمایید.

 مشخصات فنی درب اتوماتیک آسانسور در عرض 120

در مجموعه بازرگانی برزده درب های اتوماتیک در عرض 120 با اندازه و ابعاد استاندارد  به تولید می رسند که کیفیت و دوام بالایی را در ساخت و تولید آن موجود می باشد.

از مشخصات اصلی درب اتوماتیک اسانسور در عرض 120 آن است که با عرض 120 سانتیمتر و ارتفاع 200 سانتیمتر و همچنین عمق 13 سانتی متری به تولید می‌رسد که می‌توانید در کیفیت های ورق متناسب با نیاز تامین در مجموعه بازرگانی برزده خریداری نمایید.

 تعمیر و سرویس درب اتوماتیک و درب لولایی آسانسور

در مجموعه بازرگانی برزده با می توانیم برای شما مشتریان هر یک از خرابی های درب اتوماتیک اسانسور و خرابی های درب لولایی اسانسور را در کمترین زمان برطرف نمودن تا بدون هیچ مشکلی به حرکت کردن در بین طبقات بپردازید.

لازم به ذکر است که سرویس و رفع خرابی درب لولایی و رفع خرابی درب اتوماتیک باید توسط سرویس کاران و افراد ماهر انجام شود تا به خوبی مشکلات درب اسانسور برای ساختمان شما رفع شود.

انواع ورق استیل طرح دار درب لولایی و اتوماتیک آسانسور در بازرگانی برزده

ورق های استیل رنگی و استیل طرح دار در انواع زیر در فروشگاه بازرگانی برزده موجود می باشد.

 1. ورق استیل رنگی
 2. ورق استیل رنگی آبی
 3. ورق استیل رنگی قرمز
 4. ورق استیل رنگی طلایی
 5. ورق استیل رنگی دودی
 6. ورق استیل رنگی نقره ای
 7. ورق استیل میرور 
 8. ورق استیل میرور طلایی
 9. ورق استیل میرور نقره ای
 10. ورق استیل گندمی
 11. ورق استیل خشدار
 12. ورق استیل میرور بگیر
 13. ورق استی میرور نگیر
 14. ورق استیل میرور طلایی بگیر
 15. ورق استیل میرور طلایی نگیر
 16. ورق استیل میرور نقره ای بگیر
 17. ورق استیل میرور نقره ای نگیر
 18. ورق استیل گندمی بگیر
 19. ورق استیل گندمی نگیر
 20. ورق استیل طرح دار
 21. ورق استیل چرمی
 22. ورق استیل ورساچی
 23. ورق استیل حبابی
 24. ورق استیل اسلیمی
 25. ورق استیل ابر و باد
 26. ورق استیل طرح چوب
 27. ورق استیل طرح خاص
 28. ورق استیل طلایی طرح دار
 29. ورق استیل نقره ای طرح دار

برای کسب اطلاع از قیمت فروش هر یک از ورق ها می توایند با ما ارتباط برقرار کنید.

یک پاسخ

Average
5 Based On 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

قیمت خرید فروش وزنه آسانسور

قیمت خرید و فروش وزنه آسانسور در بازرگانی برزده

وزنه آسانسور ، وزنه گالوانیزه آسانسور ، تولید و عرضه سراسری انواع وزنه آسانسور ، وزنه چدنی آسانسور ، لیست قیمت خرید و فروش وزنه آسانسور در بازرگانی برزده برای...
ادامه مطلب
قیمت درب لولایی آسانسور خرید فروش طلایی ام دی اف

قیمت درب لولایی آسانسور

قیمت درب لولایی آسانسور برای دریافت بهترین قیمت درب لولایی آسانسور و همچنین طرح های موجود و جدید سال ۹۹ می‌توانید با استفاده از راه های ارتباطی با مجموعه ما...
ادامه مطلب
قیمت کابین آسانسور خرید فروش طلایی ام دی اف

قیمت کابین آسانسور ، قیمت کابین ام دی اف استیل طلایی

 قیمت روز کابین آسانسور  و جدیدترین لیست قیمت خرید کابین آسانسور در مجموعه بازرگانی آسانسور برزده شما می توانید از جدیدترین قیمت روز کابین آسانسور و جدیدترین لیست قیمت خرید...
ادامه مطلب
درب آسانسور قیمت روز خرید فروش لولایی اتوماتیک

درب آسانسور

درب آسانسوردرب آسانسور یکی از قسمت های مهم و اساسی می باشد که در سیستم آسانسور مورد توجه و استفاده قرار می گیرند که از این رو شما مشتریان می...
ادامه مطلب
ریل آسانسور قیمت خرید فروش

ریل آسانسور

 ریل آسانسور مجموعه بازرگانی برزده می‌تواند برای شما مشتریان لیست به روز ریل آسانسور  را در  لیست قیمت خرید و فروش ارزان به شما مشتریان ارائه داده تا همواره در...
ادامه مطلب
وزنه سربی آسانسور قیمت خرید فروش

وزنه آسانسور

بهترین وزنه آسانسور کدام است برای خرید بهترین وزنه آسانسور در ابعاد مختلف و متناسب با ابعاد کابین آن می توانید با استفاده از کارشناسان و سرویس  کاران آسانسور تان...
ادامه مطلب
pornjk.com watchfreepornsex.com pornsam.me pornpk.me pornfxx.me foxporn.me porn110.me porn120.me oiporn.me pornthx.me

 

 

شماره های تماس بخش فروش :

 

021-28421323 ( 10 خط )

 

02136281265 ( خط ثابت )

 

09127928366 ( مدیر فروش )

 

09128938223 ( کارشناس )

 

09193906235 ( کارشناس )

 

09193906245 ( کارشناس )

 

09215707276 ( کارشناس )

 

 

برای کسب اطلاع از تخفیف های مجموعه آسانسور برزده
در شبکه اجتماعی ما عضو شوید.

تلگرام

برای ورود به کانال تلگرامی ما رو دکمه پایین کلیک کنید.

اینستاگرام

برای ورود به اینستاگرام ما رو دکمه پایین کلیک کنید.