فروشگاه قطعات آسانسور

فروشگاه قطعات آسانسور بَرْزْدِه با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع قطعات استاندارد آسانسور با کیفیت تضمینی نموده است.

با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز درصدد است تا محصولات خود را در بازار عرضه نماید.

ویژگی متمایز ما داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن از ویژگی های مهم این مرکز می باشد.

اگر شما نیز قصد تهیه قطعات آسانسور با کیفیت و با قیمت مناسب را دارید می‌توانید از طریق مجموعه بازرگانی آسانسور برزده اقدام کنید.

شماره های تماس بخش فروش :

021-28421323 

آدرس دفتر مرکزی :

تهران ،ورامین ، خ شهید بهشتی پ 71

 
خرید کالا

خرید آسان

ما برای شما مشتریان انواع قطعات آسانسور را با مشخصات و جزئیات آماده کرده ایم تا در هنگام سفارش کالا ، کالای مورد نظر خود را به درستی خریداری کنید.

ارسال کالا

ما توانایی ارسال بار به سراسر کشور را داریم و می توانیم تمامی سفارش های شما مشتریان را در نزدیک ترین محل سکونت شما ارسال نماییم.

مشاوره خرید کالا

ما با استفاده از تیم فعال در زمینه مشاوره و راهنمایی خرید مشتریان ، می توانیم کالا های مورد نیاز شما مشتریان را با آگاهی از ساختار ساختمانی شما به شما ارائه دهیم.

لیست قیمت بروز

ما در مجموعه خود همواره بروز ترین لیست قیمت ها را برای شما مشتریان قرار داده ایم تا با کمترین قیمت بهترین کیفیت را خریداری نمایید.

زمان پیشنهاد شگفت انگیز به اتمام رسید !

پیشنهاد شگفت انگیز

روز
ساعت
دقيقه
ثانیه‌
متاسفانه پیشنهاد شگفت انگیز به اتمام رسید است. بزودی با یک پیشنهاد شگفت انگیز دیگر میاییم.

محصولات ما

درب اتومات آسانسور

شما مشتریان محترم می توانید درخواست قیمت هر یک از قطعات آسانسور را از طریق واتساپ مجموعه از کارشناسان ما دریافت نمایید .